полеты на миг29 полеты на миг-29

לטוס במטוס האגדי MiG-29 ברוסיה!


טיסות מרהיבות בMiG-29 לאזרחים!

תמרונים אווירובטיים בMiG-29!

 MiG-29 Aerobatics Adrenaline Rush  MiG-29 Aerobatics Adrenaline Rush

חוויה יוקרתית – טיסה לסטרטוספירה בMiG-29!

Luxury Adventure – Fly to “Edge of Space” Luxury Adventure – Fly to “Edge of Space”

אודות מטוס קרב סילוני MiG-29!

תהליך היצור הסדרתי של מטוסי קרב MiG-29, או "Fulcrum" כפי שהוא מסווג בנאט"ו, החל בברית המועצות בשנת 1982. בספטמבר 1988 בפעם הראשונה MiG-29 הוצג במופע האווירי הבינלאומי בפארנבורו. מטוס הקרב הסילוני MiG-29 פותח בעיקר כדי לספק סיוע אווירי ליחידות הצבאיות התוקפות ולהגן עליהם מפני מטוסי תקיפה של נאט"ו כF-15 וF-16. MiG-29 יוצא באופן מאסיבי במגוון הדגמים ליותר מ26 מדינות העולם. נכון שזה מאוד מרשים? כיום בחיל האוויר של רוסיה משתמשים ב200 מטוסי קרב סילוניים MiG-29.

טיסות בMiG-29 לאזרחים ברוסיה!

טיסות בMiG-29 הינן ענף חדש ומעניין של תיירות-VIP וחוויה בלעדית שזמינה עכשיו לאזרחים! כל התהליך מאורגן ברמה הגבוהה ביותר כדי להבטיח לאורחינו את החוויות המדהימות ביותר. כל אזרח רוסיה או אזרח של כל מדינה אחרת, אשר מעל גיל 18, יכול לבצע טיסה בMiG-29 ולחוות את החוויה הבלתי נשכחת בחייו! עד שנת 2006 הטיסות בMiG-29 בוצעו במוסקבה בעיר ז'וקובסקי בבסיס טיסה של מכון למדעי התעופה ע"ש גרומוב. אבל משנת 2006 הטיסות בMiG-29 בהתאם להחלטת הממשלה של הפדרציה הרוסית הועברו לבסיס חיל האוויר של מפעל התעשיה האווירית "סוקול" אשר בעיר ניז'ני נובגורוד. אנחנו מארגנים את הטיסות בMiG-29 כבר למעלה מ10 שנים! במהלך השנים האלה הצלחמו לארגן לאורחינו למעלה מ220 טיסות בMiG-29!

אל תחשבו שרק אנשים צעירים וחזקים יכולים לטוס בMiG-29! זה ממש לא נכון!

רוב האורחים שלנו מרוסיה וממדינות אחרות שהזמינו וביצעו טיסות בMiG-29 היו בטווח הגילאים בין 50 עד 70 שנה. ולא היה להם כל ניסיון קודם בטיסות במטוס קרב סילוני! קרוב ל25% מלקוחותינו הינן נשים והן עומדות יפה תחת השפעתם של עומסי יתר!

ההכנות לטיסה בMiG-29 ותכנית הטיסה עצמה לוקחים בערך 3 שעות . במשך הזמן הזה אתם תשוחחו עם הטייס ותקבלו תדריכים מיוחדים לקראת הטיסה. כמו כן, אנחנו מארגנים עבורך בדיקה רפואית, כדי לבדוק את מצב הבריאות הכללי, כמו לחץ דם, פעימות לב וכד'. בנוסף, הטייס שלנו יתן הסברים מפורטים על מטוס MiG-29 ותא הטייס שלו עם כל האביזרים.

לאחר מכן אתה תבצע את הטיסה שלך בMiG-29, ולאחר הטיסה תקבל מוועדת הטיסה את התעודה הרשמית עם על נתוני הטיסה החתומה על ידי הטייס שלך. הטיסות בMiG-29 מתבצעות על ידי טובי הטייסים של פדרציה רוסית, אשר להם נסיון אדיר בטיסות בכלי טיס שונים.

לטיסות הדגמה אנחנו משתמשים במטוס MiG-29 UB בבעלות המפעל התעשיה האווירית "סוקול" והוא לגמרי בטיחותי ואמין! אתם יכולים לטוס במטוס קרב סילוני MiG-29 רק בניז'ני נובגורוד (400 ק"מ ממוסקבה, רוסיה) – כי זה המקום היחיד בעולם שבו יש אפשרות לטוס במטוס קרב סילוני MiG-29 לגובה של 18 ק"מ במהירות העל-קולית מעל 2000 קמ"ש.

תכניות טיסה בMiG-29 לתיירים ואזרחים!

אנחנו מציעים מספר תכניות טיסה בMiG-29 שונות לאנשים המעוננינים להשתתף בטיסה. תכניות טיסות הסילון שונות זו מזו במשך הטיסה, מרכיבי התכנית, וכמובן במחיר.

התכנית המבוקשת והפופולרית ביותר בין האורחים שלנו הינה "הטיסה לסטרטוספירה וחוויות אווירובטיות בMiG-29" (40-45 דקות).

התכנית הזאת כל כך פופולרית בזכות השילוב המנצח שלה. הטיסה לסטרטוספירה בMiG-29 כוללת 2 שלבים: בשלב הראשון אתה טס לסטרטוספירה ללא עומסי יתר כבדים לגובה של 18 ק"מ במהירות העל-קולית ונהנה מהנופים המדהימים של כדור הארץ שלנו, החלל הכהה והשמש הבוהקת, בשלב השני המטוס MiG-29 יורד לגובה הנמוך יותר והטייס מבצע את התמרונים האווירובטיים, ובהתאם להרגשות והמצב הבריאותי שלך הטייס יכול להגדיל את עומס יתר או להקטין את הלחץ. מחיר התכנית הזאת: *price on demand.

כמו כן, יש לנו 2 תכניות טיסה "חוויה אווירובטית ותמרונים בMiG-29" לאנשים שרוצים לחוות את האדרנלין הגובר ולקחת חלק פעיל בביצועים אווירובטיים מופלגים! התכניות האלה שונות זו מזו רק במשך הטיסה ובמחיר. תכנית של 25 דקות עולה *price on demand והתכנית השניה שנמשכת 45 דקות עולה *price on demand! במהלך התכניות האלה הטייס יבצע מספר תרגילים אווירובטיים בגבהים הנמוכים ללא המראה לסטרטוספירה. הטייס ישלוט ברמת עומסי יתר בהתאם להרגשה שלך ומצב הבריאות שלך.

אנחנו מתייעצים עם הלקוחות שלנו ועוזרים להם לבחור את התכנית טיסה בMiG-29 הטובה ביותר עבורם, העונה לכל הצרכים והרצונות של לקוחותינו. אתם יכולים למצוא מידע נוסף ומפורט יותר בסעיפים הרלוונטיים באתר האינטרנט שלנו.

ועוד יותר מזה, אנחנו מציעים 2 תכניות טיול הכוללות טיסה בMiG-29 לאורחינו שמעוניינים גם לטייל ברוסיה וגם לטוס בMiG-29! תכניות הטיול שלנו שונות זו מזו במשך הזמן ובמרכיבי התכנית.

תכנית הטיול הראשונה הינה "הטיסה בMiG-29 וסיור של 5 ימים למוסקבה וניז'ני נובגורוד" ובה תוכלו להתרשם מיופיה של מוסקבה וניז'ני נובגורוד. התכנית השניה הינה "הטיסה בMiG-29 וטיול של 3 ימים לניז'ני נובגורוד" הכוללת סיור בניז'ני נובגורוד, וכל זה כולל אירוח והעברות. תוכלו למצוא מידע נוסף ומפורט בסעיפים הרלוונטיים של אתר האינטרנט שלנו, וגם אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך הצ'אט המקוון הזמין באתר האינטרנט שלנו ואנחנו נשמח לשוחח איתך על כל הפרטים של הסיורים.

דרישות בריאותיות לטיסה בMiG-29!

מגבלות הבריאות הרציניות ביותר אשר יכולות להיות מכשול לטיסה בMiG-29 הן: ניתוחים קודמים בלב, במוח או בעמוד השדרה, התקפי לב, שבץ, בארוטראומות, יתר לחץ דם (לחץ של יותר מ -200). שאר המקרים אינם מהווים הגבלה לטיסה בMiG-29. אנחנו מציעים לך לא לעשות את הבדיקות המקיפות לפני הטיסה בעצמך, כיוון שאנחנו מארגנים את הבדיקה הרפואית לפני הטיסה בבסיס חיל האוויר "סוקול". שאר המגבלות הינן: גיל: מ18 עד 75 שנה; גובה: לא גבוה מ2,06 מ'; משקל: לא יותר מ110 ק"ג.

תהליך הזמנת הטיסה בMiG-29!

חשוב להבין שאנחנו צריכים לפחות 10 ימים כדי להוציא אישורי כניסה לבסיס החיל האוויר "סוקול" לאזרחי רוסיה, ומינימום 65 ימים כדי לארגן אותם אישורים לאזרחי מדינות זרות. כל הטיסות מתבצעות על בסיס התשלום מראש. אנחנו ממליצים לך על תהליך הבא: תבחר את תכנית הטיסה בMiG-29 המתאימה ביותר עבורך, תחשוב על תאריך הטיסה המתאים ביותר עבורך בהתחשבות לנאמר לעיל (מלבד ימי שבת וראשון!) ותכתוב לנו אי-מייל עם התאור של השירות שאתה מעוניין לקבל ועם התאריך המשוער לטיסה.

האם אתה מעוניין לטוס בMiG-29? אם כן, בבקשה, צור איתנו קשר בצ'אט המקוון שלנו ואנחנו נתאם את ההתקדמות שלך לקראת הזמנת תכנית הטיסה שלך בMiG-29!